Průvodce výběrem
termo oblečení


Termo oblečení  >  Dobře hřeje a saje pot, říkají uživatelky o termo triku

Dobře hřeje a saje pot, říkají uživatelky o termo triku

Každodenní maraton s dětmi do školky, školy, na nákupy, procházky a do kroužků zvládnete mnohem sebevědoměji, když se vybavíte termo trikem. Je to ověřeno přímo v terénu, zkušenostmi maminek a babiček.

Současná termo trika jsou navíc krásná - například značka Brubeck je produkuje v 5 barvách - bílé, růžové, modré, černé a fialové. Jedna z uživatelek říká: "Tričko Brubeck určitě doporučuji, je to nejlepší oblečení tohoto typu, jake mám, dlouho jsem hledala a nakoupila i jiná trika. Dobře saje pot, nádherně hřeje, je krásně elastické, měkké a moc příjemné na nošení."

Tip na dárek

Pokud chcete obdarovat třeba přítelkyni a nejste si jisti jejím vkusem, zkuste neutrální a přitom velice funkční termo triko. "Je parádní, fakt zahřeje, člověk se v něm nepotí a vypadá moc hezky. Kupovala jsem to samé i jako vánoční dárek a obdarovaná si ho taky pochvalovala. Takže spokojenost," zpřístupňuje svou zkušenost další dáma. 

Vyzkoušejte také populární termo oblečení merino.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 2. 2016


Další novinky

Termo oblečení pro muže

Můžete být jakkoliv otužilý chlap, ale v pořádné zimě vás termo oblečení zahřeje jako křehkou ženu. Jaké oblečení využijete na sport, na motorku, nebo na túry po horách?

25. 8. 2016

Termo oblečení pro miminka - zkušenosti maminek

Podle zkušeností maminek se jednoznačně vyplatí investovat do termo oblečení pro miminka. Má totiž speciální složení s extra vlákny, díky kterému je dítě neustále v teple a suchu.

25. 7. 2016

Termo oblečení pomůže i v létě

I v létě vás může zaskočit chladnější počasí. Zejména na horách není o prudký a nepříjemný vítr nebo sychravé počasí nouze. Zahřejte se v termo oblečení.

24. 6. 2016

Zaostřeno na moto termo oblečení

Tytam jsou vzpomínky na někdejší kombinézy na motorku, po jejichž svlečení se jezdec koupal ve vlastním potu. Dnešní motorkáři si už nedovedou představit jízdu bez termoprádla, které zajišťuje dokonalé pohodlí a skvělý pocit celou cestu i po jízdě.

7. 4. 2016

všechny novinky