Průvodce výběrem
termo oblečení


Termo oblečení  >  Co ženy prozradily o kompresních kalhotách Newline

Co ženy prozradily o kompresních kalhotách Newline

Jedním z účinků kompresních termo kalhot Newline je podpora odtoku lymfy správným směrem, proto si je navzájem doporučují také ženy s celulitidou a širšími boky, které chtějí zhubnout.

Základní funkce termo kalhot je jednoduchá – zahříváním nohou pomáhají odbourat tuk a zformovat postavu. Chytrý způsob, jak znásobit účinky cvičení. Pro některé ženy tajný, ale jiné se o své zkušenosti rády podělily:

„Cítím velký rozdíl při cvičení v kalhotách Newline a běžnými sportovními kalhotami, které nosím. Nohy jsou krásně zpevněné, kalhoty velmi příjemné a prodyšné.“

„Moc ráda je nosím, už jsem měla celou řadu funkčních kalhot, ale tyhle se mi zdají nejlepší.“

„Velmi pohodlné, pružné, příjemný materiál – rychle schne.“

„Používám je na tenis, spinning, aerobic i na běžné delší výšlapy do přírody.“

„Doporučuji každému, kdo potřebuje zpevnit své tělo a shodit nějaké to kilo, zejména ženám.“
 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 20. 2. 2014


Další novinky

Termo oblečení pro muže

Můžete být jakkoliv otužilý chlap, ale v pořádné zimě vás termo oblečení zahřeje jako křehkou ženu. Jaké oblečení využijete na sport, na motorku, nebo na túry po horách?

25. 8. 2016

Termo oblečení pro miminka - zkušenosti maminek

Podle zkušeností maminek se jednoznačně vyplatí investovat do termo oblečení pro miminka. Má totiž speciální složení s extra vlákny, díky kterému je dítě neustále v teple a suchu.

25. 7. 2016

Termo oblečení pomůže i v létě

I v létě vás může zaskočit chladnější počasí. Zejména na horách není o prudký a nepříjemný vítr nebo sychravé počasí nouze. Zahřejte se v termo oblečení.

24. 6. 2016

Zaostřeno na moto termo oblečení

Tytam jsou vzpomínky na někdejší kombinézy na motorku, po jejichž svlečení se jezdec koupal ve vlastním potu. Dnešní motorkáři si už nedovedou představit jízdu bez termoprádla, které zajišťuje dokonalé pohodlí a skvělý pocit celou cestu i po jízdě.

7. 4. 2016

všechny novinky