Průvodce výběrem
termo oblečení


Termo oblečení  >  Termo kalhoty - tipy na termo kalhoty

Termo kalhoty - tipy na termo kalhoty

Termo kalhoty, ať už dlouhé, nebo krátké patří mezi nejoblíbenější termo oblečení.

Termo kalhoty, ostatně jako všechno termo oblečení, vytváří mezi tělem a prostředím unikátní mikroklima, které zabraňuje přehřátí organismu (a ztrátě tekutin - dehydrataci) a tím zajistí i vaše větší pohodlí a vyšší výkon při cvičení, sportovní námaze.

Je velmi pohodlné na nošení

  • je antialergenní
  • odolné proti plísním a bakteriím
  • pohodlné, účelné av praxi osvědčené oblečení

Termo oblečení je lehké a skvěle se nosí. Na trhu najdete řadu značek - Brubeck, Blue Fly, Newline, Skins (kompresní oblečení) a z různých materiálů, novinkou je jedinečná merino vlna.

Našli jsme termo kalhoty na internetu.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 9. 3. 2013


Další novinky

Termo oblečení pro muže

Můžete být jakkoliv otužilý chlap, ale v pořádné zimě vás termo oblečení zahřeje jako křehkou ženu. Jaké oblečení využijete na sport, na motorku, nebo na túry po horách?

25. 8. 2016

Termo oblečení pro miminka - zkušenosti maminek

Podle zkušeností maminek se jednoznačně vyplatí investovat do termo oblečení pro miminka. Má totiž speciální složení s extra vlákny, díky kterému je dítě neustále v teple a suchu.

25. 7. 2016

Termo oblečení pomůže i v létě

I v létě vás může zaskočit chladnější počasí. Zejména na horách není o prudký a nepříjemný vítr nebo sychravé počasí nouze. Zahřejte se v termo oblečení.

24. 6. 2016

Zaostřeno na moto termo oblečení

Tytam jsou vzpomínky na někdejší kombinézy na motorku, po jejichž svlečení se jezdec koupal ve vlastním potu. Dnešní motorkáři si už nedovedou představit jízdu bez termoprádla, které zajišťuje dokonalé pohodlí a skvělý pocit celou cestu i po jízdě.

7. 4. 2016

všechny novinky